WELKOM,   Inloggen   |   Registreren Trivano op Facebook Trivano op Twitter Volg Trivano via RSS  
Grafiek TiGenixTiGenix

TIG | BE0003864817
Euronext Brussel
0,440 EUR   (0,00%)

Hoogste 12m: 1,20 EUR
Laagste 12m: 0,43 EUR
Beleg goedkoper met Lynx
Kosten order 3.000 EUR: 6,00 EUR
Toevoegen aan Mijn Selectie   Aandeel toevoegen aan Mijn selectie
Samenvatting Profiel Dividend Kerncijfers Insiders Analisten Nieuws Persberichten Agenda Grafiek Koersen

TiGenix start derde en laatste cohorte in reumatoïde artritis fase IIa studie

Nieuws via RSS voor TiGenix
01 februari 2012

 TiGenix (NYSE Euronext: TIG) kondigt vandaag aan dat de onafhankelijke "Safety Monitoring Board", na controle van de veiligheidsdata van de eerste drie patiënten uit de tweede cohorte van de fase IIa studie in reumatoïde artritis (Cx611), de rekrutering en dosering van de resterende 20 patiënten uit deze cohorte alsook de opening van de derde cohorte heeft goedgekeurd. Deze fase IIa studie is gebaseerd op een protocol waarbij in drie stappen de dosering wordt bepaald. Voor de start van elke stap worden eerst bij drie patiënten na 40 dagen behandeling de veiligheidsdata geanalyseerd.

 

 

"we zijn verheugd dat we deze volgende stap in de fase IIa studie kunnen inzetten volgens schema," zegt Eduardo Bravo, CEO van TiGenix. "Met elke positieve stap die wij nemen, samen met de beloftevolle resultaten van anderen die actief zijn in dit domein van stamcellen, komen we dichter bij het moment dat stamceltherapieën deel zullen uitmaken van de standaard klinische praktijk  en een oplossing zullen bieden voor een brede waaier van moeilijk te behandelen aandoeningen."

 

Over Cx611 voor reumatoïde artritis

Cx611 is een suspensie van geëxpandeerde allogene adulte stamcellen afkomstig van humaan adipoos (vet) weefsel (expanded Adipose derived Stem Cells of 'eASCs'). Het product wordt intraveneus toegediend voor de behandeling van reumatoïde artritis. Het objectief van deze fase IIa studie is om de haalbaarheid, veiligheid en tolerantie van het product aan te tonen alsook een optimale dosering te bepalen. Deze multi-center, placebo-gecontroleerde studie zal ongeveer 53 patiënten omvatten, verdeeld over drie cohorten met een verschillende doseringsschema. Er zijn momenteel meer dan 20 centra open en het bedrijf verwacht de finale resultaten van deze studie in de eerste helft van 2013.

 



« Terug naar alle persberichten