Fastned FAST

AMS: FAST | ISIN: NL0013654809   15:01
32,90 EUR (+2,49%)
(+2,49%)   15:01

Laatste advies van Deutsche Bank voor Fastned

Datum

11 jun. 2026

 

Advies

Houden

 

Koersdoel

33,00 EUR

+3,9%

Deutsche Bank verlaagt beleggingsadvies voor Fastned

De analisten van Deutsche Bank hebben donderdag hun beleggingsadvies voor Fastned verlaagd. Deutsche Bank verlaagde het advies van kopen naar houden.

Het koersdoel werd verhoogd van 30,00 naar 33,00 EUR. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Fastned met 4% kunnen stijgen vanaf de huidige koers van 31,75 EUR.

Bekijk alle adviezen voor Fastned

Evolutie van het advies en koersdoel van Deutsche Bank voor Fastned

Wist je dat je door in te tekenen op Trivano PLUS, je de evolutie van het koersdoel van de laatste 3 jaar kunt bekijken? Nu is de historiek voor jou beperkt tot 6 maanden.

Grafiek Fastned Grafiek Fastned

Eerdere adviezen van Deutsche Bank voor Fastned

Datum Advies Koersdoel Artikel
17 apr. 2026 Kopen € 30,00 Lees artikel

Deutsche Bank herhaalt advies voor Fastned

De analisten van Deutsche Bank hebben zich vrijdag opnieuw positief uitgelaten over Fastned. Deutsche Bank herhaalde het advies kopen voor de aandelen van Fastned.

Ook het koersdoel van 30,00 EUR werd door de analisten herhaald. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Fastned met 12% kunnen stijgen vanaf de huidige koers van 26,85 EUR.

30 mrt. 2026 Kopen € 30,00 Lees artikel

Deutsche Bank herhaalt advies voor Fastned

De analisten van Deutsche Bank waren maandag opnieuw positief over Fastned. Deutsche Bank herhaalde het advies kopen voor de aandelen van Fastned.

Ook het koersdoel van 30,00 EUR werd door de analisten herhaald. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Fastned met 39% kunnen stijgen vanaf de huidige koers van 21,60 EUR.

16 jan. 2026 Kopen € 30,00 Lees artikel

Deutsche Bank verhoogt koersdoel Fastned

De analisten van Deutsche Bank hebben zich vrijdag opnieuw positief uitgelaten over Fastned. Deutsche Bank herhaalde het advies kopen voor de aandelen van Fastned.

Het koersdoel werd verhoogd van 27,00 naar 30,00 EUR. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Fastned met 32% kunnen stijgen vanaf de huidige koers van 22,65 EUR.

12 dec. 2025 Kopen € 27,00 Lees artikel

Deutsche Bank verlaagt koersdoel Fastned

De analisten van Deutsche Bank waren vrijdag opnieuw positief over Fastned. Deutsche Bank herhaalde het advies kopen voor de aandelen van Fastned.

Het koersdoel werd verlaagd van 29,00 naar 27,00 EUR. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Fastned met 32% kunnen stijgen vanaf de huidige koers van 20,50 EUR.

Meld je aan voor Trivano PLUS om toegang te krijgen tot oudere adviezen

Adviezen van meer dan 6 maanden geleden zijn enkel beschikbaar voor abonnees van Trivano PLUS. Meld je nu aan voor Trivano PLUS en je krijgt direct toegang.

Nu aanmelden

Mijn selecties