Gereglementeerde informatie - Voorwetenschap: Fagron realiseert in het derde kwartaal een sterke omzetgroei van 23,2% tot €281,3 miljoen en bevestigt de bandbreedte van haar vooruitzichten voor FY 2026
Gereglementeerde informatie - Voorwetenschap
Nazareth-De Pinte (België)/Rotterdam (Nederland), 8 oktober 2026 – 7.00 uur CET
Fagron realiseert in het derde kwartaal een sterke omzetgroei van 23,2% tot €281,3 miljoen en bevestigt de bandbreedte van haar vooruitzichten voor FY 2026
Fagron, de toonaangevende wereldwijde speler op het gebied van farmaceutische bereidingen, publiceert vandaag haar kwartaalresultaten voor de periode eindigend op 30 september 2026.
Belangrijkste hoogtepunten
- Omzet van €281,3 miljoen, een stijging van 23,2% (19,5% bij CER1), ondersteund door sterke prestaties in EMEA, Latijns-Amerika en bij Brands & Essentials (B&E) in Noord-Amerika – Pacific, samen met de bijdrage van overnames
- Organische groei bij CER van 3,4%, aangedreven door EMEA (6,5%), Latijns-Amerika (9,7%) en B&E in Noord-Amerika – Pacific (26,1%)
- Compounding Services in Noord-Amerika – Pacific ondervond de gevolgen van de tijdelijke, sectorbrede terugroepactie van IV-zakken. De situatie is inmiddels gestabiliseerd en we verwachten dat de volumes in de loop van Q4 weer normaliseren
- Afronding van de overname van Injeplast in Brazilië; alle eerder aangekondigde overnames zijn nu afgerond en de integratie verloopt volgens plan
- Omzetvooruitzichten voor boekjaar 2026 bevestigd op €1.125 – €1.150 miljoen, met een aangepaste EBITDA-marge van 19,5% – 20,0%
- Fagron organiseert in oktober 2027 haar Capital Markets Day in de FSS-vestiging in Wichita, Kansas
Rafael Padilla, CEO van Fagron:
"Ons derde kwartaal toont de kracht van ons gediversifieerde model. In EMEA werd de groei gedragen door Compounding Services, dankzij nieuwe klantwinsten en een stijgende onderliggende vraag. In Latijns-Amerika werden de prestaties ondersteund door een succesvolle Consulfarma-beurs en zorgden onze overnames in Brazilië voor extra momentum.
In Noord-Amerika – Pacific kende Brands & Essentials opnieuw een sterk kwartaal, terwijl Compounding Services werd afgeremd door de sectorbrede terugroepactie van IV-zakken. De aanvoer is inmiddels gestabiliseerd en we verwachten dat de volumes zich in de loop van het vierde kwartaal geleidelijk herstellen.
Met de afronding van Injeplast zijn alle eerder aangekondigde overnames nu voltooid en verloopt de integratie goed. Onze M&A-pijplijn blijft sterk, met een duidelijke focus op gedisciplineerde, waardecreërende opportuniteiten om ons wereldwijde leiderschap te versterken.
Voor 2026 verwachten we een omzet van €1.125 – €1.150 miljoen met een aangepaste EBITDA-marge van 19,5% – 20,0%. Wij zijn van mening dat Noord-Amerika – Pacific een keerpunt heeft bereikt. Naarmate de volumes van IV-zakken herstellen, waarbij we onze leidende positie op het gebied van kwaliteit behouden, onze uitbreidingsprojecten operationeel worden en onze overnames volledig bijdragen, zijn we goed gepositioneerd voor een sterk 2027. Onze doelstellingen op middellange termijn blijven ongewijzigd."
1 Constante wisselkoers
Webcast
Rafael Padilla (CEO) en Karin de Jong (CFO) zullen tijdens een webcast om 09.30 uur CET de trading update toelichten. Registratie voor de webcast is mogelijk via deze link. De presentatie bij de webcast zal vanaf ca. 8.00 uur CET beschikbaar zijn op de website van Fagron.
Verdere informatie
Ignacio Artola
Global Head of Investor Relations
Tel. +34 670385795
ignacio.artola@fagron.com
Bijlage